Chata Javorka


Lokalita: Pernink
Adresa: Karlovarská 128, Pernink 36236

Na dovolenou s přáteli i víkendový odpočinek

Typická horská chata, která bez problémů pojme třeba i šest rodin, a kde budete mít veškerý potřebný komfort pro sebe i pro děti za velmi pěknou cenu. Oblíbený perninský skiareál Velflink je na dohled od chaty a stejně blízko to budete mít i do běžecké stopy. Okolí plné cyklostezek a turistických zajímavostí vás ale nezklame ani v případě, že dáváte přednost letnímu počasí.

Vybavení chaty

6 dvou- až pětilůžkových pokojů, společenská místnost s krbovými kamny a dětským koutkem, plně vybavená kuchyně (dvě lednice, sporák, trouba, myčka, rychlovarná konvice a spousta nádobí), společná koupelna se sprchovým koutem, 2 umyvadly a toaletou, lyžárna / kolárna, oplocená zahrada s posezením, grilem a dětským hřištěm, parkoviště pro 8 aut a Wi-Fi zdarma v celé chatě.

Vybavení pokojů

Kapacita chaty je 24 osob. Dva z pokojů (čtyřlůžkový a pětilůžkový) mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, ostatním je k dispozici společná koupelna na chodbě. Všechny pokoje jsou zařízeny jednoduše s pohodlnými postelemi a skříněmi.

WI-FI
ZDARMA

PARKOVÁNÍ
ZDARMA

KOLÁRNA
LYŽÁRNA

SPOLEČNÁ
KUCHYNĚ

DĚTSKÉ
HŘIŠTĚ

NEKUŘÁCKÉ
PROSTORY

Ceník

O letních prázdninách jen týdenní pobyty, jinak minimální délka pobytu 3 noci.
Možnost rezervace – pouze jaro, léto, podzim.

Zima (1. 12. – 1. 4.)
5.000 Kč / chata / noc
plus reálná spotřeba energií (cca 400 Kč za den)

Jaro, léto a podzim (2. 4. – 30.11.)
4.000 Kč / chata / noc
plus reálná spotřeba energií (cca 200 Kč za den)

Fotogalerie

Mapa