Schneeberg Apartmány


Lokalita: Boží Dar
Adresa: Boží Dar 205, 36262

Skvělá volba pro lyžaře s běžeckou stopou u domu

Spousta dřeva, tlumené přírodní barvy a kachlová kamna vás okamžitě naladí na tu pravou krušnohorskou notu. Do běžecké stopy můžete v zimě naskočit přímo pod penzionem, k nejbližší sjezdovce je to 200 metrů. Vybírat můžete z 12 apartmánů různých velikostí, každý z nich disponuje vlastní dobře vybavenou kuchyňkou.

Vybavení apartmánů

Dvou- až pětilůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou, společenská místnost s kachlovými kamny, jídelna, místnost na úschovu lyží a kol, vlastní parkoviště s kamerovým systémem. V ceně bohatá snídaně formou bufetu.

Vybavení pokojů

  • Dvoulůžkový apartmán s přistýlkou: Manželská postel + rozkládací gauč pro 1 dospělého (případně 2 děti), kuchyňka (varná deska, lednička, dřez, rychlovarná konvice, nádobí), jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV/SAT. Některé pokoje mají balkon.
  • Dvoulůžkový apartmán s dětskou přistýlkou: Dvoulůžková postel + rozkládací gauč pro dítě do max. 8 let, kuchyňka (varná deska, lednička, dřez, rychlovarná konvice, nádobí), jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV/SAT.
  • Čtyřlůžkový apartmán: ložnice s manželskou postelí + obývák s rozkládacím gaučem (pro 2 dospělé osoby), kuchyňka (indukční varná deska, lednička, dřez, rychlovarná konvice, mikrovlnka, nádobí), jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV/SAT.
  • Rodinný apartmán: ložnice s manželskou postelí + obývák s 1 lůžkem a rozkládacím gaučem (pro 2 dospělé osoby), kuchyňka (indukční varná deska, lednička, dřez, rychlovarná konvice, nádobí), jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, balkon.

WI-FI
ZDARMA

PARKOVÁNÍ
ZDARMA

KOLÁRNA
LYŽÁRNA

VLASTNÍ
KUCHYŇKA

NEKUŘÁCKÉ
PROSTORY

Ceník

Letní cena za 2 noci.

Dvoulůžkový apartmán s přistýlkou……………….. 2.640,-
Dvoulůžkový apartmán s dětskou přistýlkou….. 2.640,-
Čtyřlůžkový apartmán…………………………………….. 5.000,-
Rodinný apartmán………………………………………….. 6.000,-

Fotogalerie

Mapa