Ubytování Boží Dar

Penzion u sněhuláka
Penzion U sněhuláka v Božím Daru nabízí vynikající zázemí pro jednotlivce i početnější skupiny. K ubytování slouží 2 - 8 lůžkové pokoje s WC, sprchou a televizí. Větší pokoje mají také vlastní kuchyňku. V přízemí penzionu můžete navštívit restauraci a cukrárnu s domácími zákusky.
Více »
Apartmány Aura
Jednoduché, moderní a vkusně zařízené apartmány (dvou-, čtyř- a pětilůžkové) se skvělou polohou – hned u nástupu na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu a zároveň jen pár desítek metrů od božídarských skiareálů. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a kuchyňku, krom toho je hostům k dispozici společenská místnost a lyžárna.
Více »
Penzion Bernard
Penzion Bernard se nachází v horské Obci Boží Dar, která je zároveň střediskem zimních sportů. Jsou zde dva lyžařské areály, nástup na lyžařskou běžeckou magistrálu a v létě desítky kilometrů značených turistických cest a cyklostezek. 2 km od Božího Daru se nachází nejvyšší hora Krušných hor Klínovec ( 1 244 m n.m.) s dalším lyžařským areálem a sedačkovou lanovkou, která směřuje k lázeňskému městu Jáchymov.
Více »
Schneeberg Apartmány
Apartmány Schneeberg najdete v horském středisku Boží Dar. Ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V obci 2 lyžařské areály a nástup na Krušnohorskou běžeckou magistrálu a značené turistické cesty.
Více »
Pension Barborka
Malý rodinný pension v samém centru Božího Daru, s docházkovou vzdáleností na běžky i sjezdovky. K ubytování slouží hostům 4 pokoje (dvoulůžkové, trojlůžkový a čtyřlůžkový), posedět můžete v příjemné společenské místnosti v přízemí. Snídaně jsou zajištěné v partnerské restauraci Radniční sklípek jen pár metrů od pensionu.
Více »
Horská chata Libela
Příjemná chata na strategickém místě v Božím Daru, blízko sjezdovky i strojové běžecké stopy. Ubytování s jednoduše zařízenými pokoji, velkou kuchyní i společenskou místností ocení hlavně větší party návštěvníků. K dispozici je i dostatek prostoru pro uložení lyží nebo kol. Chata se pronajímá pouze jako celek!
Více »
Penzion Schneider
Penzion Schneider stojí na německé straně Krušných hor, pouhých 5 km od Božího Daru. K ubytování slouží 2 - 3 lůžkové pokoje s umyvadlem, sociální zařízení je společné na chodbě. K dispozici je hostům také kuchyně a společenská místnost s kachlovými kamny. Penzion nabízí ideální zázemí pro milovníky horské romantiky a panenské přírody. Majitelé jsou Češi.
Více »
Penzion H
Stylový horský penzion s nabídkou 1 - 4 lůžkových pokojů se sprchou, WC, TV/SAT a lednicí. Hostům je dále k dispozici příjemná restaurace s možností celodenního stravování, vlastní parkoviště, multifunkční sportovní hřiště, krytý bazén, sauna a posilovna.
Více »
Daro - penzion a apartmány
Rodinný penzion v centru krušnohorské obce Boží Dar nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových stylově zařízených pokojích nebo v 6 moderních apartmánech. K příjemnému posezení můžete využít restauraci s nabídkou tradičních českých jídel i nejrůznějších specialit. Pro větší soukromí je k dispozici salónek s TV pro 16 osob.
Více »
Houda Bouda
Houda Bouda nabízí komfortní ubytování v centru Božího Daru. Vybírat můžete mezi 2-6 lůžkovými pokoji a moderními apartmány s kapacitou 2 - 6 osob. V pokojích i apartmánech najdete vlastní sociální zařízení, TV/SAT, WiFi a v apartmánech navíc kompletně vybavenou kuchyňku. V penzionu je hostům k dispozici také společenská místnost s televizí a barem.
Více »